Volvo


Istorija

"Volvo" automobilių gamyba buvo pradėta 1927 m. švedijos inžiniereis antAB SKF gamybos įmonės objektu. Viskas prasidėjo nuokabrioleto ÖV4 "Jakob", ir per trejus metusbendrovė išsiplėte labai intensyviai. Iki 1930 m.pradžios bendrovė įžengė į rinką su sunkvežimieisserijos 3ir Penta. 1931 m.buvo pagamynti modeleį LV66 ir LV68, kurie tapo gana populiarus. 1934 m. buvo išleistas pirmąs autobusasserijosB1. Be to, viduryje 1930 m. "Volvo" tapo žinomas kaip premium-klasės automobilių gamintojas, ir 1940 m.sukure dar ir keleivių visureigi.

Pokario laikotarpiu, "Volvo" ir toliau įsitvirtina rinkoje kaip gamintojas energetiškai efektyvos ir saugos technikos, atsinaujina apšvietimo ir kurą degimotechnologija.Nors inžinieriai toliau pratesę darba, kadpasiektivariklio galiospadidinimo. 1970 m. buvo sukūrtas galingiausias kompanijos sunkvežimis Volvo A889. Žemės ūkio mašinų padalinys pasiekė sėkmės su traktoriaus modelių T650 statybos ir žemės ūkio srityje. Be to, speciali technika buvo išplėstasu krautuvų LM845 irmedienos krautuvųSM463. Išplėstant šį segmentą, "Volvo" sugeria europos ekskavatorių ir krautuvų gamintojius.

Iki 2000 m. pradžios bendrovėatsisakė nuo lengvujių automobiliųgamybos padalinio ir pardave ji, ir sutelkia dėmesį į didelių ir galingų mašinų gamyba. Šiuo metukompanija "Volvo" -antraspasaulyje didžiausiassunkvežimių gamintojas. Kompanija susideda iš trijų padalinių: Renault Trucks, Mack Trucks Inc. (Amerikos sunkvežimių gamintojas) ir patys "Volvo Trucks".

Sunkvežimiai ir vilkikai “Volvo”

Iki šiol "Volvo" siūlę 13 modelių rinkoje, kurie yra tokių serijių: FH, FMX, FM, FE, FL, versija su gaubtų VN ir VH amerikos rinkaį, ir taip pat modeliai su hibridinių ir dujo-dyzelinių variklių.


Volvo FH

Volvo FH
Volvo FH

FH serija yra gaminama 25 metus. Dažniausei pirkomas yrasunkusvilkikai su 16 litrų dyzelinių varikliųapie 540-750 AG ir sukimo momentų iki 3550 N/m. Sunkvežimiai įrengti supavaru dezę I-Shift, kuri efektyviau perduoda sukimo momentą į ratus. Klientas gali pasirinkti vieną iš trijų kabinosmodifikacijų. Be serijos važiuoklės galima užsisakyti papildoma važiuoklę.

Ipatyngu sunkvežimiųVolvo ženklųyra jų aktyviir pasyvi saugumo sistema. Vaizdas iš kabinos leidžia maksimalei matiti ir stebėti kelią. Be to, sunkvežimiai yra aprūpinti su papildomais sistemomis, kad padėti vairuotojuiperI-parkavima.

Vilkikę gali būti įrengti užpakalinės ašies su vienpakopščų reduktorių su pilna autotraukinio masė iki 44-70 tonų, ir supagrindiniepavara ant stebulių reduktoriųir leistina bendrojo autotraukiniomasėnuo 70 iki 120 tonų. FH 16 modeliai komplektuojami su stebulių reduktoriais su leidžiama masė nuo 70 iki 100/180 tonų. Nauja FH serija įrengta ekonomiškais varikleis. Turi didesni komforta kabinoja. Be to,naujos serijos su varikleis D 13K tinka į ekologios klasę EURO-6.


Volvo FMX

Volvo FMX
Volvo FMX

Modelis FMX - specialiai sukurta statybos darbams. Ji gali turetiratu baze 4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, , 8×4 ar 8×6 ir buti irengta su D11 ar D13 varikliaisapie 330-540 AG. Konfigūracijoje su ratų pavara šis sunkvežimis turi visą svoris iki 100 tonų. Šis modelis turi dinaminį vairo funkcija, konstrukcija Tridem visomsašiems sukimosimažoms erdvėms, turi didelį stiprumą, įrengta pneumatine pakaba. keturių ratų pavara suteikia didesnį pralaidumą ir automatinė pavarų dėžė užtikrina maksimalų vairavimo patogumą. Sunkvežimiai įrengti optimalieis kabinomisir apšvietimo sistemomis.


Volvo FM

Volvo FM
Volvo FM

Kaip ir sunkių krovinių modelieį, sunkvežimis FM taip pat pakankamai geras. Jis skirtas tolimamir regioninemtransportavimui. Jame įrengtas variklis iki 500 AG. Kartu su pavarų dėže I-Shift ir vieną vienpakopščųreduktorių jis pasiekia 70 tonų bendrosios masės, ir su ratų pavara - iki 120 tonų. Nauja kartaitekoį išmetimo standartus EURO-6 ir yra įrengta su daug papildomų galimybių patogumui ir vairavimo saugumui.


Volvo FE

Volvo FE
Volvo FE

Modelis FE - tai paprastas sunkvežimis. Jis tinka lengvųjų ir vidutinių krovinių transportavimuiper regionus ir miestą. Idealiai tinka smulkiajam verslui ir statyboms. Jų bendrasis svoris yra 18-26 tonų. Su ratų reduktoriųleistinas svoris pasiekia 44 tonų. Sunkvežimis įrengtas su variklių apie 240-340 AG. Gali tureti č versijas: sunkvežimis sukėbulų ir vilkikas su miegamąją kabiną.


Volvo FL

Volvo FL
Volvo FL

Volvo FL - mažo arba vidutinio tonažo sunkvežimis, skirtas prekių pervežimui miesto aplinkoje. Sunkvežimis įrengtas su variklių apie 240-290 AG. Gali būti irengtas su intelektinės sistema "Volvo I - Sync". Sklandžis pavarų perjiungimas su optimaliais tarpais per įrankių rodiklie leido prisitaikyti automobilį prie visu papildomu funkcijų. Automobilia Volvo FL gali tureti konfigūracijų su dieninė kabiną, Deluxe kabina ir kabina su dvimis sėdynių eilemis. Vienpakopiai ir ratų reduktoriai padidina bendrą svorį iki 32,5 ir 40 tonų. Šio modelio privalumas yra jo ergonomika. Kabinos sukurti taip, kad vairuotojas ir keleiviei gali greitai išėjiti ir įeiti. Automobilis turi pakankamai galios ir sukimo momentą, kad užtikrinti manevringumą miesto keliuose.


Automobiliai-atstovai paskutinių dviejų serijių FE ir FL gali būti tokių variantų: uždaras kėbulas, cisterna, su šaldytuvu, šiukšliavežis, savivartis ir kitų tipų statybos darbams.

Statybos technika “Volvo”

Padalinys “Volvo Construction Equipment” gamina platų statybos mašinų spectra nuo 1954 m.: krautuvai su kabinos pasukimū, vamzdžių klotuvai, ratiniai krautuvai, ratiniai ekskavatoriai-rautuvai, volai, asfalto volai, ekskavatoriai, karjeriniai savivarčiai, varikliniai greideriai, klotuvai, stebimi kombainai.

Kasimo technika turi vikšrinę ir ratinę važiuoklė su skirtingais lūžio spinduliu. Maksimalus vikšrinių ekskavatorių svoris pasiekia 71,7 tonų, o ratinių - 25,6 tonų.

Ratiniai krautuvai turi bendra svori iki 5 tonų ir variklio galia iki 63kW. Jie yra irengti su didele kabina ir universaleis greitais sujungimais “Volvo” dešimčiuį nuimamų įtaisų.

Ratiniai krautuvai gali būti naudojami su įvaireistikslais:statybos ir žemės ūkio darbams. Jie yra įrengtį su variklių apie 115-397 kW ir su kaušųtalpa 1,7-12,7 m3. Hidraulines įrangos įvairovė leidžia padaryti krautuva taip,kad jis tiktų konkretiems poreikiams.

Ekskavatorius-krautuvas yra naudojamas žemės kasimo operacijoms, didelių krovinių kelimui, pakrovimui. Jame įrengta didesnio patogumo kabina “Volvo Care Cab”su varikliais 62 ir 73 kW. Bendras svoris svyruoja nuo 7080 iki 9800 kg.


Autobusai “Volvo”

Padalinys “Volvo Bus” gamina miesto autobusus su mažai degalų naudojančeis ir aplinkai nekenksmingeis varikleis, kurie skirtų naudoti aplinkoi saugosia miesto vietosią, ir taip pat turistineį autobusai sudidesnių patogumų. Inžinierių darbaspadejo autobusams“VOLVO”tapti pažangiausieisper miesto važavima, pagal keleivių saugumą, vairavimo komfortą ir aplinkoi saugą veiksmingumą. Taigi, miesto autobusai yra įrengta tik hibridinių variklių, kuris išlaikagaliair sutaupyna iki 50 % degalų, palyginti su analogais. Turistiniai autobusai įrengti su variklių EURO-6 ir automatinę pavaru dežę“Volvo I-Shift”, todėl keliavimas yra ekonomiškas ir patogus.

Bendrovė yralyderissu naujaviešojo transporto organizacinią“Bus Rapid Transit”. Tai yra naudoimassujungų autobuso sekcijų, kaspadidėno jiųpajėguma. Miesto autobusai dažnai naudoja hibridinę pavarų dežę, elektros variklius ir metano variklius.

Comments

Spustelėję bet kurią šiame puslapyje esančią nuorodą, Jūs patvirtinate savo sutikimą tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kitų stebėjimo technologijų naudojimo. Ji įgyvendinama siekiant tobulinti ir pritaikyti Jūsų patirtį šioje svetainėje, kitose mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių reklamuotojams, kurie dirba su mumis. Mūsų partnerių įmonės taip pat gali saugoti slapukus savo įrenginyje arba naudoti panašias technologijas, kad rinktų ir apdorotų asmeninę informaciją. Sužinokite daugiau apie tai, kaip elgiamės su Jūsų asmenine informacija.