Volvo FH 500 Vilkikas pardavimas (tiekėjas iš Belgija) ant Truck1 Lietuva
Rasti VOLVO FH 500Eiti į VOLVO FH 500 skelbimus
Skelbimas yra archyve

Skelbimas buvo pašalintas iš mūsų duombazės. Jūs galite užsakyti: Volvo FH 500

Įdėti pirkimo užklausą
Atidarykite katalogą
Skelbimas Vilkikas Volvo FH 500 nebepasiekiamas, tačiau radome panašių pasiūlymų (20)
Panašūs pasiūlymai:
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (22)

Volvo FH 500

Vilkikas
2022311000 km4x2Euro 6500 ag
Lenkija, Modliborzyce

61 469EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 71 639 USD
2022311000 km4x2Euro 6500 ag
Lenkija, Modliborzyce
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 ADR - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 ADR - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 ADR - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 ADR - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 ADR - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (15)

Volvo FH 500 ADR

Vilkikas
2022342209 km4x2Euro 6
Belgija, Tessenderlo-Ham
Paskelbta: 6d.Nuorodos numeris 12250133

65 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 76 803 USD
2022342209 km4x2Euro 6
Belgija, Tessenderlo-Ham
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (25)

Volvo FH 500 NEW / MEGA / 2022r. / KLIMA P. / 9742

Vilkikas
2022403000 km4x2Euro 6500 agBendras svoris: 18000 kg
Lenkija
Paskelbta: 8d.

63 700EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 74 239 USD
2022403000 km4x2Euro 6500 agBendras svoris: 18000 kg
Lenkija
Susisiekti su pardavėju
VOLVO FH 500 - Vilkikas: foto 1
VOLVO FH 500 - Vilkikas: foto 2
VOLVO FH 500 - Vilkikas: foto 3
VOLVO FH 500 - Vilkikas: foto 4
VOLVO FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

VOLVO FH 500

Vilkikas
2023451000 km4x2Euro 6500 ag
Lenkija, Wola
Paskelbta: 1d.

64 990EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 75 743 USD
2023451000 km4x2Euro 6500 ag
Lenkija, Wola
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2022359865 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 11262 kgBendras svoris: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC23978

59 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 69 344 USD
2022359865 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 11262 kgBendras svoris: 19000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (25)

Volvo FH 500 XL / 2022r / NEW I-SAVE / KAMERA / 9426

Vilkikas
2022334000 km4x2500 ag
Lenkija
Paskelbta: 8d.

62 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 72 841 USD
2022334000 km4x2500 ag
Lenkija
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (17)

Volvo FH500

Vilkikas
2022500000 km4x2Euro 6500 ag
Lietuva, Kaunas
Paskelbta: 1mėn.

59 000EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 68 762 USD
2022500000 km4x2Euro 6500 ag
Lietuva, Kaunas
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (41)

Volvo FH 500 / XXL / I-SAVE / LOWDECK / MEGA / I-PARK COOL / TV / ALU

Vilkikas
2022415000 km4x2Euro 6500 ag
Vengrija, XVIII. kerület

64 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 75 172 USD
2022415000 km4x2Euro 6500 ag
Vengrija, XVIII. kerület
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023622000 km4x2Euro 6
Prancūzija, Neuville-en-Ferrain
Paskelbta: 2mėn.

61 000EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 71 093 USD
2023622000 km4x2Euro 6
Prancūzija, Neuville-en-Ferrain
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Volvo FH 500 XL

Vilkikas
2022649234 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12191 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris 327155

58 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 68 645 USD
2022649234 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12191 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 XL - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Volvo FH 500 XL

Vilkikas
2022644555 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12204 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris 328073

58 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 68 645 USD
2022644555 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12204 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023360455 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC19202

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023360455 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023362075 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC67367

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023362075 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023366515 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC58904

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023366515 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023361140 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC62012

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023361140 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023391065 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC70119

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023391065 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FH 500

Vilkikas
2023377780 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris TC84629

60 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 70 976 USD
2023377780 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 10218 kgBendras svoris: 18000 kg
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 460 - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 460 - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 460 - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 460 - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 460 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Volvo FH 460

Vilkikas
2022490857 km4x2Euro 6469 agKrovumas: 1418 kgBendras svoris: 9709 kg
Nyderlanduose, Vuren
Paskelbta: 1d.Nuorodos numeris 329523

61 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 72 141 USD
2022490857 km4x2Euro 6469 agKrovumas: 1418 kgBendras svoris: 9709 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Volvo FH 500 EURO-6, XL

Vilkikas
2022408441 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 12291 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Paskelbta: 2d.Nuorodos numeris 329579

59 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 69 811 USD
2022408441 km4x2Euro 6500 agKrovumas: 12291 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 1
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 2
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 3
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 4
Volvo FH 500 EURO-6, XL - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (19)

Volvo FH 500 EURO-6, XL

Vilkikas
2022448872 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12291 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Paskelbta: 1d.Nuorodos numeris 329580

59 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 69 811 USD
2022448872 km4x2Euro 6510 agKrovumas: 12291 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju

Vilkikas Volvo FH 500

Žiūrėti panašius
Hmm, atrodo, kad prekė parduota
Vilkikas Volvo FH 500: foto 1

Ieškoti naujus pasiūlymus į katalogą

Atidarykite katalogą
zoom in
Vilkikas Volvo FH 500: foto 1
See what's in stock now
Komercinės transporto priemonės VOLVO
4.5
Atsiliepimai: 2
PARDUOTA

63 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 74 472 USD

2 Vasaris 2026

Šis skelbimas saugomas archyve kaip nuoroda (specifikacijos, įprasta kaina). Svetainėje nėra pasenusių skelbimų — visas aktyvias parinktis rasite žemiau.

Markė

Modelis

Nuorodos numeris

TC25071
Pagaminimo metai

Rida

283225 km
Pirmos registracijos data

21.07.2022
Buvimo vieta

Belgija, Ieperstraat 103, Hooglede, BE
Variklis/transmisija
euronorma

pavarų dėžė

transmisijos

Automatikgetriebe
Važiuoklės/pakaba
pakaba

lingių/pneumatinė
priekinė ašis pakaba

ašių konfigūracija

ašių gamintojas

Anders: 1,2
pasukamasis ašis

stabdžiai

diskiniai
ABS

priekiniai ratai

315/70 R22.5, 7 mm
užpakaliniai ratai

315/70 R22.5, Links innnerhalb: 10 mm, Links außen: 9 mm, Rechts innerhalb: 9 mm, Rechts außen: 5 mm
sudvejinti ratai

lieti ratlankiai

šasi šoniniai spoileriai

Kebulas
įrankių dėžė

Kabina
kabinos tipas

miegamoji
stogo spoileris

xenon žibintai

saulės skydelis

elektra valdomi langai

elektra valdomi veidrodėliai

centrinis užraktas

autonominis šildymas

tempomatas

radijo

CD

šaldytuvas

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Komercinės transporto priemonės VOLVO
4.5
Atsiliepimai: 2
PARDUOTA

63 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 74 472 USD

2 Vasaris 2026

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Kitos serijos Vilkikai VOLVO

Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad būtų naudojami slapukai ir tvarkomi jūsų asmens duomenys. Sužinoti daugiau
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TheTruckCompany