SCANIA R450 Vilkikas pardavimas (tiekėjas iš Ispanija) ant Truck1 Lietuva
Rasti SCANIA R 450Eiti į SCANIA R 450 skelbimus
Skelbimas yra archyve

Skelbimas buvo pašalintas iš mūsų duombazės. Jūs galite užsakyti: SCANIA R450

Įdėti pirkimo užklausą
Atidarykite katalogą
Skelbimas Vilkikas SCANIA R450 nebepasiekiamas, tačiau radome panašių pasiūlymų (100)
Panašūs pasiūlymai:
Geriausiai atitinkantys
Panašios kainos
Netoli jūsų
Tie patys metai
Scania R 450 STREAMLINE - Vilkikas: foto 1
Scania R 450 STREAMLINE - Vilkikas: foto 2
Scania R 450 STREAMLINE - Vilkikas: foto 3
Scania R 450 STREAMLINE - Vilkikas: foto 4
Scania R 450 STREAMLINE - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (19)

Scania R 450 STREAMLINE

Vilkikas
2016710000 kmEuro 6450 ag
Lenkija, Modliborzyce
Paskelbta: 2d.

23 780EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 27 056 USD
2016710000 kmEuro 6450 ag
Lenkija, Modliborzyce
Susisiekti su pardavėju
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 1
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 2
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 3
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 4
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (15)

SCANIA R450

Vilkikas
2017988264 km
Ispanija, Alcalá de los Gazules
Paskelbta: 9d.

25 000EUR

  • ≈ 28 444 USD
2017988264 km
Ispanija, Alcalá de los Gazules
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 - Vilkikas: foto 1
Scania R450 - Vilkikas: foto 2
Scania R450 - Vilkikas: foto 3
Scania R450 - Vilkikas: foto 4
Scania R450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (38)

Scania R450

Vilkikas
2016774000 km4x2450 agKrovumas: 29900 kgBendras svoris: 40000 kg
Lenkija, Mońki
Paskelbta: 4d.

22 843EUR

  • ≈ 25 990 USD
2016774000 km4x2450 agKrovumas: 29900 kgBendras svoris: 40000 kg
Lenkija, Mońki
Susisiekti su pardavėju
SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19 - Vilkikas: foto 1
SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19 - Vilkikas: foto 2
SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19 - Vilkikas: foto 3
SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19 - Vilkikas: foto 4
SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (9)

SCANIA R450 TRACTOR UNIT RETARDER STATIONARY AIR CONDITIONING HYDRAULIC Highline CR19

Vilkikas
2016650867 km4x2Euro 5450 agBendras svoris: 19000 kg
Nyderlanduose, Made
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris 100072D5

23 800EUR

  • ≈ 27 079 USD
2016650867 km4x2Euro 5450 agBendras svoris: 19000 kg
Nyderlanduose, Made
Susisiekti su pardavėju
SCANIA R450 - Vilkikas: foto 1

SCANIA R450

Vilkikas
20161197842 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Paskelbta: 12d.

29 000EUR

  • ≈ 32 995 USD
20161197842 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Susisiekti su pardavėju
Scania R480 - Vilkikas: foto 1
Scania R480 - Vilkikas: foto 2
Scania R480 - Vilkikas: foto 3
Scania R480 - Vilkikas: foto 4
Scania R480 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (7)

Scania R480

Vilkikas
2007550000 kmEuro 4480 agKrovumas: 13020 kgBendras svoris: 29000 kg
Estija, Tõrvandi
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris KV185-7185

24 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 27 875 USD
2007550000 kmEuro 4480 agKrovumas: 13020 kgBendras svoris: 29000 kg
Estija, Tõrvandi
Susisiekti su pardavėju
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Vilkikas: foto 1
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Vilkikas: foto 2
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Vilkikas: foto 3
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Vilkikas: foto 4
Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (21)

Scania R 450 MEga Standklima Retarder 2x Tank

Vilkikas
2019951774 km4x2Euro 6450 agBendras svoris: 18000 kg
Vokietija, Niederwegscheid
Paskelbta: 1mėn.

25 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 29 013 USD
2019951774 km4x2Euro 6450 agBendras svoris: 18000 kg
Vokietija, Niederwegscheid
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 1
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 2
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 3
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 4
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (10)

Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION -

Vilkikas
2016901000 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 12485 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Nieuwendijk
Paskelbta: 18d.Nuorodos numeris 81BHB9

24 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 28 330 USD
2016901000 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 12485 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Nieuwendijk
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 1
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 2
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 3
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 4
Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION - - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (10)

Scania R450 TL 4x2 - ADR FL - SCR ONLY - NEW TACHO - RETARDER - AIRCO - 2 BEDS - 4 POINT AIR SUSP. REAR - TOP CONDITION -

Vilkikas
2016901000 km4x2Euro 6612 agKrovumas: 12485 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Nieuwendijk
Paskelbta: 18d.Nuorodos numeris 81BHB9

24 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 28 330 USD
2016901000 km4x2Euro 6612 agKrovumas: 12485 kgBendras svoris: 20500 kg
Nyderlanduose, Nieuwendijk
Susisiekti su pardavėju
Scania R 500 - Vilkikas: foto 1
Scania R 500 - Vilkikas: foto 2
Scania R 500 - Vilkikas: foto 3
Scania R 500 - Vilkikas: foto 4
Scania R 500 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Scania R 500

Vilkikas
20131155282 km6x2Euro 5500 ag
Prancūzija, Neuville-en-Ferrain

24 200EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 27 534 USD
20131155282 km6x2Euro 5500 ag
Prancūzija, Neuville-en-Ferrain
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Vilkikas: foto 1
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Vilkikas: foto 2
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Vilkikas: foto 3
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Vilkikas: foto 4
Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Scania R450 MEGA SZM 4x2 Topline E6 Intarder

Vilkikas
20161022266 km
Vokietija, Schlierbach

22 500EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 25 600 USD
20161022266 km
Vokietija, Schlierbach
Susisiekti su pardavėju
Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE - Vilkikas: foto 1
Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE - Vilkikas: foto 2
Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE - Vilkikas: foto 3
Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE - Vilkikas: foto 4
Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Volvo FMX 450 HB - TIPPING HYDRAULICS - VERY GOOD STATE

Vilkikas
2016654276 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 11830 kgBendras svoris: 19000 kg
Belgija, Bernissart
Paskelbta: 5d.

23 950EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 27 249 USD
2016654276 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 11830 kgBendras svoris: 19000 kg
Belgija, Bernissart
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 NEW MODEL+RETARDER - Vilkikas: foto 1
Scania R450 NEW MODEL+RETARDER - Vilkikas: foto 2
Scania R450 NEW MODEL+RETARDER - Vilkikas: foto 3
Scania R450 NEW MODEL+RETARDER - Vilkikas: foto 4
Scania R450 NEW MODEL+RETARDER - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (10)

Scania R450 NEW MODEL+RETARDER

Vilkikas
2018982349 km4x2Euro 6450 agBendras svoris: 19000 kg
Prancūzija, Steenvoorde
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris E65681

26 750EUR

  • ≈ 30 435 USD
2018982349 km4x2Euro 6450 agBendras svoris: 19000 kg
Prancūzija, Steenvoorde
Susisiekti su pardavėju
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Vilkikas: foto 1
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Vilkikas: foto 2
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Vilkikas: foto 3
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Vilkikas: foto 4
Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (19)

Scania R410, LOWDECK, RETARDER, TOP STAND

Vilkikas
2016821303 km4x2Euro 6411 agBendras svoris: 18000 kg
Čekija, Velke Mezirici
Paskelbta: 13d.

25 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 29 468 USD
2016821303 km4x2Euro 6411 agBendras svoris: 18000 kg
Čekija, Velke Mezirici
Susisiekti su pardavėju
Scania R 450 - Vilkikas: foto 1
Scania R 450 - Vilkikas: foto 2
Scania R 450 - Vilkikas: foto 3
Scania R 450 - Vilkikas: foto 4
Scania R 450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Scania R 450

Vilkikas
2018938854 km4x2Euro 6450 ag
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 26d.Nuorodos numeris TC42944

27 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 31 744 USD
2018938854 km4x2Euro 6450 ag
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Scania R 450 - Vilkikas: foto 1
Scania R 450 - Vilkikas: foto 2
Scania R 450 - Vilkikas: foto 3
Scania R 450 - Vilkikas: foto 4
Scania R 450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Scania R 450

Vilkikas
2018915791 km4x2Euro 6450 ag
Belgija, Hooglede
Paskelbta: 26d.Nuorodos numeris TC44448

27 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 31 744 USD
2018915791 km4x2Euro 6450 ag
Belgija, Hooglede
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP! - Vilkikas: foto 1
Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP! - Vilkikas: foto 2
Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP! - Vilkikas: foto 3
Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP! - Vilkikas: foto 4
Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP! - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Scania R450 Retarder, Topline, 2 Tanks, NL Truck, TOP!

Vilkikas
2016900026 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 11923 kgBendras svoris: 20100 kg
Nyderlanduose, Tilburg
Paskelbta: 15d.Nuorodos numeris 67BGS7

21 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 24 917 USD
2016900026 km4x2Euro 6450 agKrovumas: 11923 kgBendras svoris: 20100 kg
Nyderlanduose, Tilburg
Susisiekti su pardavėju
Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER - Vilkikas: foto 1
Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER - Vilkikas: foto 2
Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER - Vilkikas: foto 3
Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER - Vilkikas: foto 4
Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (22)

Scania R 450, EURO 6, NAVIGATION, RETARDER

Vilkikas
444 agKrovumas: 9929 kg
Čekija, Strančice
Paskelbta: 2mėn.

26 900EUR

  • ≈ 30 606 USD
444 agKrovumas: 9929 kg
Čekija, Strančice
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 Retarder Euro 6 - Vilkikas: foto 1
Scania R450 Retarder Euro 6 - Vilkikas: foto 2
Scania R450 Retarder Euro 6 - Vilkikas: foto 3
Scania R450 Retarder Euro 6 - Vilkikas: foto 4
Scania R450 Retarder Euro 6 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (6)

Scania R450 Retarder Euro 6

Vilkikas
2018785412 km4x2Euro 6450 ag
Nyderlanduose, Nijmegen
Paskelbta: 1mėn. Nuorodos numeris NO: 56 Scania R450 Retarder Euro 6 2018

27 000EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 30 720 USD
2018785412 km4x2Euro 6450 ag
Nyderlanduose, Nijmegen
Susisiekti su pardavėju
Scania R520 - Vilkikas: foto 1
Scania R520 - Vilkikas: foto 2
Scania R520 - Vilkikas: foto 3
Scania R520 - Vilkikas: foto 4
Scania R520 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (13)

Scania R520

Vilkikas
20161226275 km4x2Euro 6Krovumas: 10522 kgBendras svoris: 19500 kg
Nyderlanduose, Vuren

21 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 24 917 USD
20161226275 km4x2Euro 6Krovumas: 10522 kgBendras svoris: 19500 kg
Nyderlanduose, Vuren
Susisiekti su pardavėju
SCANIA r450 - Vilkikas: foto 1
SCANIA r450 - Vilkikas: foto 2
SCANIA r450 - Vilkikas: foto 3
SCANIA r450 - Vilkikas: foto 4
SCANIA r450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (13)

SCANIA r450

Vilkikas
2018926000 km4x2
Ispanija, Lebrija
Paskelbta: 1mėn. Nuorodos numeris 8949

34 900EUR

Kaina be PVM

  • ≈ 39 708 USD
2018926000 km4x2
Ispanija, Lebrija
Susisiekti su pardavėju
SCANIA R520 - Vilkikas: foto 1

SCANIA R520

Vilkikas
20141 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Paskelbta: 1mėn.

21 000EUR

  • ≈ 23 893 USD
20141 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Susisiekti su pardavėju
SCANIA R520 - Vilkikas: foto 1

SCANIA R520

Vilkikas
20141518770 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Paskelbta: 1mėn.

21 000EUR

  • ≈ 23 893 USD
20141518770 kmEuro 6
Ispanija, Alcalá de Guadaíra
Susisiekti su pardavėju
Scania R450 - Vilkikas: foto 1
Scania R450 - Vilkikas: foto 2
Scania R450 - Vilkikas: foto 3
Scania R450 - Vilkikas: foto 4
Scania R450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (9)

Scania R450

Vilkikas
2021731239 km4x2Euro 6Bendras svoris: 18000 kg
Ispanija, Madrid
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris 162694

36 000EUR

  • ≈ 40 960 USD
2021731239 km4x2Euro 6Bendras svoris: 18000 kg
Ispanija, Madrid
Susisiekti su pardavėju
Scania R 450 - Vilkikas: foto 1
Scania R 450 - Vilkikas: foto 2
Scania R 450 - Vilkikas: foto 3
Scania R 450 - Vilkikas: foto 4
Scania R 450 - Vilkikas: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (10)

Scania R 450

Vilkikas
2021729109 km4x2Euro 6450 ag
Ispanija, Madrid

36 000EUR

  • ≈ 40 960 USD
2021729109 km4x2Euro 6450 ag
Ispanija, Madrid
Susisiekti su pardavėju

Vilkikas SCANIA R450

Žiūrėti panašius
Hmm, atrodo, kad prekė parduota
Vilkikas SCANIA R450: foto 1

Ieškoti naujus pasiūlymus į katalogą

Atidarykite katalogą
zoom in
Vilkikas SCANIA R450: foto 1
See what's in stock now
Komercinės transporto priemonės SCANIA
4.68
Atsiliepimai: 5
PARDUOTA

24 500EUR

  • ≈ 27 875 USD

28 Gegužė 2026

Šis skelbimas saugomas archyve kaip nuoroda (specifikacijos, įprasta kaina). Svetainėje nėra pasenusių skelbimų — visas aktyvias parinktis rasite žemiau.

Markė

Modelis

Pagaminimo metai

Rida

933001 km
Buvimo vieta

Ispanija, Parque Empresarial La red C/ La Red Dos, 42 41500 ALCALA DE GUADAIRA Sevilla Spain
Variklis/transmisija
euronorma

kuro tipas

dyzelinas
pavarų dėžė

retarderis/intarderis

Važiuoklės/pakaba
ašių skaičius

1-ašių
važiuoklės bazė

3700 mm
priekiniai ratai

20%
užpakaliniai ratai

20%
ratai

20 / 20, 385/55R22,5 / 315/70R22.5

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Komercinės transporto priemonės SCANIA
4.68
Atsiliepimai: 5
PARDUOTA

24 500EUR

  • ≈ 27 875 USD

28 Gegužė 2026

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Kitos serijos Vilkikai SCANIA

Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad būtų naudojami slapukai ir tvarkomi jūsų asmens duomenys. Sužinoti daugiau
t1 old test archive
t1 test archive - Tractor unit
t1 test archive - TRUCKSUR