Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW parduodama ant Truck1, ID: 10575774
MTU 12V2000-R80 NEW
: nuotrauka antraštėje
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW
Žiūrėti panašius
Paskelbta: 6mėn. 21d.
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 1
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 2
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 3
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 4
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 5
Nauja Statybinė technika MTU 12V2000-R80 NEW: foto 6
certificate
Ask for all available pictures
Paskelbta: 6mėn. 21d.
Pasinaudokite apžiūros paslaugaGaukite profesionalią pagalbą
APŽIŪRA
Markė
Nuorodos numeris
055241
Pakeičia OEM
12V2000-R80
Naujas
Būklė
naujų
Nuosavas svoris
2468 kg
Ilgis
2000 mm
Plotis
1000 mm
Aukštis
1350 mm