Caterpillar 143H Greideris pardavimas (tiekėjas iš Nyderlanduose) ant Truck1 Lietuva
Rasti CATERPILLAREiti į CATERPILLAR skelbimus
Skelbimas yra archyve

Skelbimas buvo pašalintas iš mūsų duombazės. Jūs galite užsakyti: Caterpillar 143H

Įdėti pirkimo užklausą
Atidarykite katalogą
Skelbimas Greideris Caterpillar 143H nebepasiekiamas, tačiau radome panašių pasiūlymų (20)
Panašūs pasiūlymai:
Caterpillar 143H - Greideris: foto 1
Caterpillar 143H - Greideris: foto 2
Caterpillar 143H - Greideris: foto 3
Caterpillar 143H - Greideris: foto 4
Caterpillar 143H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Caterpillar 143H

Greideris
200415232 val.Nuosavas svoris: 15270 kg
Nyderlanduose, Deurne
Paskelbta: 3d.Nuorodos numeris E05575
Paklausti kainos
200415232 val.Nuosavas svoris: 15270 kg
Nyderlanduose, Deurne
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 12H - Greideris: foto 1
Caterpillar 12H - Greideris: foto 2
Caterpillar 12H - Greideris: foto 3
Caterpillar 12H - Greideris: foto 4
Caterpillar 12H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (15)

Caterpillar 12H

Greideris
200413429 val.
Prancūzija, Guitrancourt
Paklausti kainos
200413429 val.
Prancūzija, Guitrancourt
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 12H - Greideris: foto 1
Caterpillar 12H - Greideris: foto 2
Caterpillar 12H - Greideris: foto 3
Caterpillar 12H - Greideris: foto 4
Caterpillar 12H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Caterpillar 12H

Greideris
200414136 val.Nuosavas svoris: 14200 kg
Nyderlanduose, Deurne
Paskelbta: 1d.Nuorodos numeris E05576
Paklausti kainos
200414136 val.Nuosavas svoris: 14200 kg
Nyderlanduose, Deurne
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (6)

CATERPILLAR 140H

Greideris
2004164 ag
Kinija, Song Jiang Qu
Paskelbta: 28d.Nuorodos numeris S-085

56 342EUR

  • ≈ 64 955 USD
2004164 ag
Kinija, Song Jiang Qu
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 135H Ex- - Greideris: foto 1
Caterpillar 135H Ex- - Greideris: foto 2
Caterpillar 135H Ex- - Greideris: foto 3
Caterpillar 135H Ex- - Greideris: foto 4
Caterpillar 135H Ex- - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Caterpillar 135H Ex-

Greideris
2004788 val.Nuosavas svoris: 13520 kg
Nyderlanduose, Deurne
Paskelbta: 2d.Nuorodos numeris E06420
Paklausti kainos
2004788 val.Nuosavas svoris: 13520 kg
Nyderlanduose, Deurne
Susisiekti su pardavėju
Miśta RD 165H - Greideris: foto 1
Miśta RD 165H - Greideris: foto 2
Miśta RD 165H - Greideris: foto 3
Miśta RD 165H - Greideris: foto 4
Miśta RD 165H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (20)

Miśta RD 165H

Greideris
2004Nuosavas svoris: 14300 kg173 ag
Lietuva, Vilnius
Paskelbta: 9d.

12 000EUR

Kaina be PVM

Aukcionas
  • ≈ 13 834 USD
2004Nuosavas svoris: 14300 kg173 ag
Lietuva, Vilnius
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (6)

CATERPILLAR 140H

Greideris
Kinija, Shanghai
Paklausti kainos
Kinija, Shanghai
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4

CATERPILLAR 140H

Greideris
Kinija, Changqiao
Paklausti kainos
Kinija, Changqiao
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (5)

CATERPILLAR 14H

Greideris
2010
Kinija, Min Hang Qu
Paklausti kainos
2010
Kinija, Min Hang Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 14H - Greideris: foto 4

CATERPILLAR 14H

Greideris
2005
Kinija, Min Hang Qu
Paklausti kainos
2005
Kinija, Min Hang Qu
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 12H - Greideris: foto 1
Caterpillar 12H - Greideris: foto 2
Caterpillar 12H - Greideris: foto 3
Caterpillar 12H - Greideris: foto 4
Caterpillar 12H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Caterpillar 12H

Greideris
200616811 val.
Prancūzija, Guitrancourt
Paklausti kainos
200616811 val.
Prancūzija, Guitrancourt
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4

CATERPILLAR 140H

Greideris
20083000 val.
Kinija, Min Hang Qu
Paklausti kainos
20083000 val.
Kinija, Min Hang Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4

CATERPILLAR 140H

Greideris
20083000 val.
Kinija, Min Hang Qu
Paklausti kainos
20083000 val.
Kinija, Min Hang Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (5)

CATERPILLAR 140H

Greideris
20182100 val.185 ag
Kinija, Jin Shan Qu
Paklausti kainos
20182100 val.185 ag
Kinija, Jin Shan Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 16H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 16H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 16H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 16H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 16H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (7)

CATERPILLAR 16H

Greideris
2018
Kinija, Jin Shan Qu
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
2018
Kinija, Jin Shan Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (5)

CATERPILLAR 140H

Greideris
2018
Kinija, Jin Shan Qu
Paklausti kainos
2018
Kinija, Jin Shan Qu
Susisiekti su pardavėju
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 1
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 2
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 3
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 4
CATERPILLAR 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (10)

CATERPILLAR 140H

Greideris
20201454 val.138 ag
Kinija, Hefei
25 500EUR

-27,1%

18 600EUR

  • ≈ 21 443 USD
20201454 val.138 ag
Kinija, Hefei
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 12H - Greideris: foto 1
Caterpillar 12H - Greideris: foto 2
Caterpillar 12H - Greideris: foto 3
Caterpillar 12H - Greideris: foto 4
Caterpillar 12H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (12)

Caterpillar 12H

Greideris
200517651 val.Nuosavas svoris: 15800 kg
Prancūzija, Neuville-Saint-Amand
Paskelbta: 1mėn. Nuorodos numeris 203615

75 900EUR

  • ≈ 87 503 USD
200517651 val.Nuosavas svoris: 15800 kg
Prancūzija, Neuville-Saint-Amand
Susisiekti su pardavėju
Caterpillar 140H - Greideris: foto 1
Caterpillar 140H - Greideris: foto 2
Caterpillar 140H - Greideris: foto 3
Caterpillar 140H - Greideris: foto 4
Caterpillar 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (18)

Caterpillar 140H

Greideris
20182246 val.Nuosavas svoris: 15850 kg121 ag
Kinija, Dianbu

63 000EUR

  • ≈ 72 631 USD
20182246 val.Nuosavas svoris: 15850 kg121 ag
Kinija, Dianbu
Caterpillar 140H - Greideris: foto 1
Caterpillar 140H - Greideris: foto 2
Caterpillar 140H - Greideris: foto 3
Caterpillar 140H - Greideris: foto 4
Caterpillar 140H - Greideris: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (8)

Caterpillar 140H

Greideris
20191360 val.Nuosavas svoris: 14680 kg184 ag
Kinija, Dianbu

52 000EUR

  • ≈ 59 949 USD
20191360 val.Nuosavas svoris: 14680 kg184 ag
Kinija, Dianbu

Greideris Caterpillar 143H

Žiūrėti panašius
Hmm, atrodo, kad prekė parduota
Greideris Caterpillar 143H: foto 1

Ieškoti naujus pasiūlymus į katalogą

Atidarykite katalogą
zoom in
Greideris Caterpillar 143H: foto 1
See what's in stock now
Sunkioji technika CATERPILLAR
4.6
Atsiliepimai: 2
PARDUOTA

The seller didn't indicate the price

Šis skelbimas saugomas archyve kaip nuoroda (specifikacijos, įprasta kaina). Svetainėje nėra pasenusių skelbimų — visas aktyvias parinktis rasite žemiau.

Nuorodos numeris

E05575
Pagaminimo metai

Motovalandos

15232 val.
Nuosavas svoris

15270 kg
Ilgis

8670 mm
Plotis

2640 mm
Aukštis

3130 mm
Buvimo vieta

Nyderlanduose, Voltstraat 19, 5753 RL, Deurne

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Sunkioji technika CATERPILLAR
4.6
Atsiliepimai: 2
PARDUOTA

The seller didn't indicate the price

Šis pasiūlymas yra tik informacinio pobūdžio. Patvirtinkite detales tiesiogiai pas pardavėją.

Spustelėję bet kurią šiame puslapyje esančią nuorodą, Jūs patvirtinate savo sutikimą tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kitų stebėjimo technologijų naudojimo. Ji įgyvendinama siekiant tobulinti ir pritaikyti Jūsų patirtį šioje svetainėje, kitose mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių reklamuotojams, kurie dirba su mumis. Mūsų partnerių įmonės taip pat gali saugoti slapukus savo įrenginyje arba naudoti panašias technologijas, kad rinktų ir apdorotų asmeninę informaciją. Sužinokite daugiau apie tai, kaip elgiamės su Jūsų asmenine informacija.
t1 old test archive
t1 test archive - Construction machinery
t1 test archive - Delta Machinery