BARNINI IR-3400-16M Statybinė technika pardavimas (tiekėjas iš Nyderlanduose) ant Truck1 Lietuva
Aukcionas
1 000EUR
Kaina be PVM
Eiti į aukcioną
BARNINI IR-3400-16M
: nuotrauka antraštėje
Statybinė technika BARNINI IR-3400-16M
1 000EUR
Kaina be PVM
Žiūrėti panašius
Paskelbta: 8d.
Paskelbta: 8d.
Aukcionas
Eiti į aukcioną
Nuorodos numeris
Pagaminimo metai
Ilgis
16000 mm
Plotis
3400 mm
Darbinis plotis
34000 mm