Renault


«Renault Trucks» yra «Volvo Trucks» padalinys..

Istorija

Kompanija «Renault» buvo įkurta 1889 metais broliais Louisų ir Marcelių Renault (Louis Renault, Marcel Renault) Paryžiaus priemiestyje. 1900 metais kompanija pradėjo gaminti lengvųjų krovinių sunkvežimius. To paču laikų 1906 metais konstruktorius Marius Berliet sukurie pirmą sunkvežimi su vieno cilindro benzininių variklių. Iki Antrojo pasaulinio karo Renault įsitvirtino rinkojie kaip sunkvežimių gamintojas ir buvo Rusijos armijos tiekėjų. Be to, kompanijos «Renault» ir «Berliet» dalyvavo sunkiųjų tankų kūrimują.

1923 metais «Renault» pradeda gaminti vilkikus automobilių keliuose naudoti, ir 1928 m. įrengia jios su dyzelinių variklių. Krovininio transporto plėtrą buvo susijusių su didelė automobilių paklausa per Antrąjį pasaulinį karą ir po jo. Kompanija «Berliet» įsisavino nedideles konstruktorių įmones ir 1957 metais pagamino sunkiasvorių krovinių sunkvežimį T100.

1978 metais buvo įkurtas «Renault Véhicules Industriels» padalinys. Kompanija «Renault» įsisavino «Dodge Europą» 1983 m. ir «Mack» 1990 m. ir sukurie didžiulė automobilių gamybos įmonė. Nuo 1983 m. ir prasideda šiuolaikinės «Renault» sunkvežimių kartos kūrimas. 2001 metais kompanija pardavę savo sunkvežimių gamybos padalinį (Renault Véhicules Industriels) kompanijai «Volvo Trucks», o nuo 2002 m. kompanija yra vadinoma «Renault Trucks».

Sunkvežimiai «Renault»

Pagrindines «Renault Trucks» produkcijos lideris yra vilkikas «Premium Route».

Dėl griežtinančų aplinkosaugos standartų, kompanija «Renault Trucks» atnaujino savo sunkvežimių liniją ir pakeitę pavadinimus.


D, Midlum, Premium Distribution

Renault D
Renault D
Renault Midlum
Renault Midlum
Renault Premium Distribution
Renault Premium Distribution

«Renault Midlum» ir «Renault Premium Distribution» - lengvųjų krovinių sunkvežimiai, skirti prekių pristatymuį. Naudojami ir komunalinems tikslams. Buvo pakeisti į D-serija su Euro-6 varikliais.


T, Premium Route, Magnum

Renault T
Renault T
Renault Premium Route
Renault Premium Route
Renault Magnum
Renault Magnum

Greitkelių transportavimuį yra parduodami kaip «Renault Premium Route» ir «Renault Magnum» su Euro-5 varikliais, tiek ir «Renault T» nuo 380 iki 520 AG ir su aukštesnės klasės kabina, kuri turi dvi versijas.


K, C, Kerax, Lander

Renault K
Renault K
Renault C
Renault C
Renault Kerax
Renault Kerax
Renault Lander
Renault Lander

Statybosią sunkvežimiai «Renault Lander» ir «Kerax» yra pakeisti į dviejų versijų C-serija su varikliais nuo 250 iki 320 AG ir nuo 380 iki 520 AG ir K-serija su varikliais nuo 380 iki 520 AG sunkiems kroviniams.


Mikroautobusai ir komercinei automobiliai «Renault»

Renault Kangoo
Renault Kangoo
Renault Trafic
Renault Trafic
Renault Master
Renault Master

Keleiviniai ir krovininiai mikroautobusai ir komercinei automobiliai turi šiuos pagrindinius modelius:

«Renault Kangoo» - mažas automobilis, naudojamas keleivių ir mažų krovinių vežimuį.

«Renault Trafic» ir «Renault Master» - mikroautobusai, gali būti įrengti keleivių ir krovinių vežimuį. Ant šių modelių pagrindo taip pat yra gamynami maži sunkvežimei su įvairių rūšių kėbulais ir be kėbulo (važiuoklės).


Autobusai «Renault»

Padalinys «Renault Bus» yra holdingo «Irisbus» bendrovė. Autobusų gamyba užima nedidelę dalį.

Serija «Agora» yra gaminama nuo 1995 m. įvairiosią versijosią ir apima miesto autobusus, kurie gali sutalpinti iki 100 keleivių. Gaminami dviejų ir keturių durų versijos.

Serija «Ares» - tai kelionių autobusai iki 12 metrų ilgio su 53 vetomis. Jis turi dyzelini varikli iki 340 AG ir mechanine pavarų dėžė ZF.

Serija «Iliade» - tai kelionių autobusai su pilna masė iki 18 tonų ir su 51 vetomis. Įrengti su varikliais iki 340 AG.

Comments

Spustelėję bet kurią šiame puslapyje esančią nuorodą, Jūs patvirtinate savo sutikimą tvarkyti savo asmeninius duomenis, ir kitų stebėjimo technologijų naudojimo. Ji įgyvendinama siekiant tobulinti ir pritaikyti Jūsų patirtį šioje svetainėje, kitose mūsų svetainėse ir trečiųjų šalių reklamuotojams, kurie dirba su mumis. Mūsų partnerių įmonės taip pat gali saugoti slapukus savo įrenginyje arba naudoti panašias technologijas, kad rinktų ir apdorotų asmeninę informaciją. Sužinokite daugiau apie tai, kaip elgiamės su Jūsų asmenine informacija.