Naudotus Lakštų lenkimo staklės parduodamas ant Truck1 Lietuva

Lakštų lenkimo staklės

Rasta rezultatų: 51
lizingui
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti pagal
Atitikimą
Datą – pradėti nuo naujesnių
Datą – pradėti nuo senesnių
Kainą – pradėti nuo pigesnių
Kainą – pradėti nuo brangesnių
Gamybos metus - pradėti nuo naujesnių
Gamybos metus – pradėti nuo senesnių
Markę, modelį
1 / 3
Rūšiuoti pagal
Rūšiuoti pagal
Atitikimą
Datą – pradėti nuo naujesnių
Datą – pradėti nuo senesnių
Kainą – pradėti nuo pigesnių
Kainą – pradėti nuo brangesnių
Gamybos metus - pradėti nuo naujesnių
Gamybos metus – pradėti nuo senesnių
Markę, modelį
METALLKRAFT FSBM 1020 - 25 E Folding Machine - Lakštų lenkimo staklės: foto 1

METALLKRAFT FSBM 1020 - 25 E Folding Machine

Lakštų lenkimo staklės
Vokietija, Dreieich
Paskelbta: 10d.Nuorodos numeris 1072-FSBM
Paklausti kainos
Vokietija, Dreieich
Susisiekti su pardavėju
KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (7)

KRAMER Amaut II 2000 2025mm x 2,25 mm

Lakštų lenkimo staklės
Austrija, Böheimkirchen
Paskelbta: 24d.Nuorodos numeris 12124

6 999EUR

  • ≈ 8 071 USD
Austrija, Böheimkirchen
Susisiekti su pardavėju
SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger HP 40 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1

SAHINLER Biegemaschine horizontal /Winkelbieger HP 40

Lakštų lenkimo staklės
Naujas
Austrija, Böheimkirchen
Paskelbta: 27d.Nuorodos numeris 14-10002

15 514EUR

  • ≈ 17 891 USD
Naujas
Austrija, Böheimkirchen
Susisiekti su pardavėju
KRAMER Schwenkbiegemaschine ca. 1050 x 3 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
KRAMER Schwenkbiegemaschine ca. 1050 x 3 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
KRAMER Schwenkbiegemaschine ca. 1050 x 3 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
KRAMER Schwenkbiegemaschine ca. 1050 x 3 mm - Lakštų lenkimo staklės: foto 4

KRAMER Schwenkbiegemaschine ca. 1050 x 3 mm

Lakštų lenkimo staklės
Austrija, Böheimkirchen
Paskelbta: 1mėn. Nuorodos numeris 7899567

6 999EUR

  • ≈ 8 071 USD
Austrija, Böheimkirchen
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FX32 PLUS 3200 x 2 mm / #298 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FX32 PLUS 3200 x 2 mm / #298 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FX32 PLUS 3200 x 2 mm / #298 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3

Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FX32 PLUS 3200 x 2 mm / #298

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine CIDAN FS26 PLUS 2600 x 2.5 mm / #297 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine CIDAN FS26 PLUS 2600 x 2.5 mm / #297 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine CIDAN FS26 PLUS 2600 x 2.5 mm / #297 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding Machine CIDAN FS26 PLUS 2600 x 2.5 mm / #297 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4

Folding Machine CIDAN FS26 PLUS 2600 x 2.5 mm / #297

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Albert Stahl ABK 400/5 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Albert Stahl ABK 400/5 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Albert Stahl ABK 400/5 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Albert Stahl ABK 400/5 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Albert Stahl ABK 400/5 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (5)

Albert Stahl ABK 400/5

Lakštų lenkimo staklės
Vokietija, Riedbahn
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris M100001107
Paklausti kainos
Vokietija, Riedbahn
Susisiekti su pardavėju
Fasti 204-10-2 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Fasti 204-10-2 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Fasti 204-10-2 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3

Fasti 204-10-2

Lakštų lenkimo staklės
Vokietija, Riedbahn
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris M100001170
Paklausti kainos
Vokietija, Riedbahn
Susisiekti su pardavėju
Schuller MAH2-2000 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Schuller MAH2-2000 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Schuller MAH2-2000 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3

Schuller MAH2-2000

Lakštų lenkimo staklės
Vokietija, Riedbahn
Paskelbta: 2mėn. Nuorodos numeris M100001369
Paklausti kainos
Vokietija, Riedbahn
Susisiekti su pardavėju
FINN POWER BC3200 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
FINN POWER BC3200 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
FINN POWER BC3200 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
FINN POWER BC3200 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4

FINN POWER BC3200

Lakštų lenkimo staklės
Turkija, Istanbul
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Turkija, Istanbul
Susisiekti su pardavėju
Arkitech AF1200p - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Arkitech AF1200p - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Arkitech AF1200p - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Arkitech AF1200p - Lakštų lenkimo staklės: foto 4

Arkitech AF1200p

Lakštų lenkimo staklės
Turkija, Istanbul
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Turkija, Istanbul
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine SCHRÖDER 3200 x 1.5 mm / #293 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine SCHRÖDER 3200 x 1.5 mm / #293 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine SCHRÖDER 3200 x 1.5 mm / #293 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding Machine SCHRÖDER 3200 x 1.5 mm / #293 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4

Folding Machine SCHRÖDER 3200 x 1.5 mm / #293

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (9)

Folding Machine with Segmented Tools CIDAN FORMA 4100 x 2.5 mm / #296

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (28)

Prima-Power BCe SMART 2220 Panel Bender / #243

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (22)

Bending Machine with Segment Tools RAS 3200 x 3 mm / #215

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (8)

Folding Machine with Segment Tools CIDAN FUTURA 30 / #252

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (15)

Manual Bending Machine Schroder 2500 x 1.0 mm / #202

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.

2 000EUR

  • ≈ 2 306 USD
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (6)

Folding machine CIDAN FUTURA 25 / 88

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Manual Bending Machine 3100 x 1 mm / #282 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Manual Bending Machine 3100 x 1 mm / #282 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Manual Bending Machine 3100 x 1 mm / #282 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3

Manual Bending Machine 3100 x 1 mm / #282

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.

3 500EUR

  • ≈ 4 036 USD
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199 - Lakštų lenkimo staklės: foto 1
Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199 - Lakštų lenkimo staklės: foto 2
Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199 - Lakštų lenkimo staklės: foto 3
Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199 - Lakštų lenkimo staklės: foto 4
Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199 - Lakštų lenkimo staklės: foto 5
Žiūrėti visas nuotraukas (9)

Folding Machine with Segmented Tools SCHRÖDER 4050 x 2.5 mm #199

Lakštų lenkimo staklės
Lietuva, Avižieniai
Paskelbta: 2mėn.
Paklausti kainos
Lietuva, Avižieniai
Susisiekti su pardavėju
1 / 3
123
Puslapis 1 iš 3

Lakštų lenkimo staklės: rinkos apžvalga

Pagrindiniai gamintojai

HORIZON, STAHL

Pagrindinės pirkimo vietos

Austrija (Pasiūlymai: 18), Vokietija (Pasiūlymai: 16), Lietuva (Pasiūlymai: 11), Turkija (Pasiūlymai: 4), Lenkija (Pasiūlymai: 1)

Techninės specifikacijos

Motovalandos, val.800–6 568
Kaina, EUR2 000–45 999
Metai1951–2024
T1 new listing page - Lakštų lenkimo staklės
Naudodamiesi šia svetaine sutinkate, kad būtų naudojami slapukai ir tvarkomi jūsų asmens duomenys. Sužinoti daugiau